Al-Ver.com’dan deprem bölgesindeki yerel üreticilere 100 milyon değerinde destek paketi

Yaşadığımız deprem felaketinin yaralarını sarmak için çabaladığımız bu zorlu süreçte Türkiye’nin ilk online hammadde platformu ‘Al-Ver.com’ deprem bölgede yer alan yerel üreticilere 100 milyon değerinde destek paketi verecek.

Al-Ver.com’dan deprem bölgesindeki yerel üreticilere 100 milyon değerinde destek paketi

Yaşadığımız deprem felaketinin yaralarını sarmak için çabaladığımız bu zorlu süreçte Türkiye’nin ilk online hammadde platformu ‘Al-Ver.com’ deprem bölgesinde yer alan yerel üreticilere 100 milyon değerinde destek paketi verecek. Bu paketin amacı üretici ve hammade satıcılarına bir nebze olsa dokunarak ticaretlerini sürdürebilmesini sağlayacak. Birlikte kalkınmak ve iyileşmek için Al-Ver.com üzerinden deprem bölgesindeki üretici ve hammadde satıcılarına sahip çıkarak ticaretlerini sürdürebilmeleri için PRO PAKET tanımlıyor. Bu kapsamda depremden etkilenen yerel üreticiler kendilerine tanımlanan PRO PAKET’lerle ücretsiz olarak alış ve satış ilanı oluşturabilecek.

Al-Ver.com profesyonel hesaba geçiş yapılarak ilanlarınız için puan harcamanıza gerek kalmaz ve ürünlerinizle ilgili bir çok istatiği görebilirsiniz. Harita modülü üzerinden size en yakın alış ve satış ilanlarını takip ederek ihtiyacınız olan ürüne tek tıkla ulaşabilirsiniz. En çok talep edilen ürünleri takip ederek satış yaptığınız ürünleri hızlıca alıp satabilirsiniz.

Yaraları birlikte sarmak için bu bölgenin yeniden ayağa kalkmasına destek olmanın önemine de değinen Al-Ver.com Kurucu Ceo’su Mesut Gündoğdu “Ülkemiz için daha çok çalışmalıyız. Depremden etkilenen üretici ve hammadde satıcıları için birlik oluyoruz. Onların gücüne güç katmayı planlıyor ve uzun soluklu projeler geliştirmek istiyoruz’’ dedi.

Pandemi süreciyle beraber dijital bir devrim yaşanılan bugünlerde artık insanların her şeyi online olarak gerçekleştirdiğini söyleyen Mesut Gündoğdu, “Alıcılar için de satıcılar için de güvenli ve karlı bir platform olan ‘Al-Ver.com’ bu iki paydaşı ortak bir platformda buluşturuyor. ‘Al-Ver.com’, alıcılar için daha fazla seçenek bulma, satıcılar için ise daha fazla müşteri bulma sorununu temelden çözmeyi hedefliyor” diye konuştu.

Mesut Gündoğdu, ‘Al-Ver.com’un sunduğu avantajları ise şöyle özetledi:

“Almanın satmanın en kolay yolu Al-Ver.com sloganıyla çıktığımız bu yolda hammadde sektöründe alıcı ve satıcıları kolay ve direkt olarak buluşturan, Türkiye’de ve dünyada hammadde konusunda ilk akla gelen bir e-ticaret platformu olmak hedefindeyiz. Bu yöndeki çalışmalarımız da hızlı bir şekilde devam ediyor. En önemli özelliğimiz kolay kullanım ve hızlı ara yüz olarak göze çarpıyor. Alıcılar ve satıcılar dışında herhangi bir ürün arayanların da aradıklarını bulacağı bir platforma sahibiz. Aynı zamanda puan sistemimizle hızlı ve güvenli fiyatlama ve güvenli ticaret sektörde girdi maliyetlerini düşürerek sektör paydaşlarına avantaj sağlayacak.” 

'Al-Ver.com' platformunda yer alan hammadde kategorileri 

-Tarım

-Kimyasallar

-Gıda

-Mineraller, Maden ve Metalurji

-Kauçuk ve Plastik

-Enerji

-Tekstil Deri Ürünleri

-Makine

 www.al-ver.com

Hibya Haber Ajansı