Lexus, LBX modelinde kampanya başlattı

Premium otomobil üreticisi Lexus, B-SUV modeli LBX için bir satış kampanyası başlattı. Lexus, LBX satış kampanyasında, 430 bin TL’ye varan indirimler uygulanıyor.

Lexus, LBX modelinde kampanya başlattı

LBX modelinin Cool, Relax, Emotion ve Elegant atmosferleri, indirimlerle satın alınabilecek. LBX modeli Lexus bayilerinden satın alınabilirken aynı zamanda online.lexus.com.tr adresinden online olarak rezerve edilebiliyor.

Stoklarla sınırlı kampanya kapsamında LBX Elegant 1 milyon 935 bin TL, LBX Emotion 1 milyon 995 bin TL, LBX Relax 2 milyon 155 bin TL ve LBX Cool 2 milyon 220 bin TL fiyatla tercih edilebilecek.

Lexus LBX modeli, 1.5 litrelik hibrit motor ile donatıldı. 1.5 litrelik hibrit motor, 136 HP maksimum güç ve 185 Nm maksimum tork üretiyor. LBX, 0-100 km/s hızlanmasını 9.2 saniyede tamamlıyor. Bununla birlikte resmi WLTP birleşik ölçümlerine göre sadece 4.4 lt/100 km yakıt tüketimi ve 100 g/km CO2 emisyonuyla dikkat çekiyor.

Tüm LBX atmosferlerinde standart olarak 18 inç alaşım jantlar, 9.8 inç dokunmatik multimedya ekranı, akıllı giriş ve çalıştırma sistemi, akıllı telefon entegrasyonu, e-Latch elektronik kapı sistemi, ısıtmalı ön koltuklar, kablosuz şarj ünitesi ve elektrikli bagaj kapağı gibi donanımlar yer alıyor.

Elegant ve Relax atmosferleri daha şık ve rafine bir his vermek üzere tasarlanırken Emotion ile Cool atmosferleri ise daha sportif bir karakterleriyle öne çıkıyor. LBX’in her bir atmosferi, farklı tip müşteriler düşünülerek tasarlandı.

  Hibya Haber Ajansı