Peugeot, yeni E-5008 modelini tanıttı

Peugeot, Something BigIs Coming kampanyası dahilinde Paris Kuzey Garı (Gare du Nord) tren istasyonunu özel bir sahneye dönüştürerek yeni E-5008 modelini tanıttı.

Peugeot, yeni E-5008 modelini tanıttı

Peugeot, Paris Kuzey Garı (Gare du Nord) tren istasyonunda gerçekleştirdiği nefes kesici üç boyutlu bir gösteri ile yoldan geçen binlerce kişinin dikkatini çekti.

Peugeot, Accenture Song ile gerçekleştirdiği yenilikçi ve cesur Something BigIs Coming kampanyası kapsamında yeni E-5008 için muhteşem bir tanıtım düzenledi.

Kentsel deneyimi yeniden tanımlayan sanatsal uygulama Peugeot’nun fütüristik bir sahneye dönüştürdüğü Paris Kuzey Garı’nda ortaya çıkan ve gizemli üç boyutlu bir kutudan yansıyan görkemli canlılar, marka için büyük öneme sahip bir yeniliğin habercisi oldu.

Bu etkileyici görsel performans, multimedya sanatı alanında öncü ve en ileri teknolojiyi görsel şiirle birleştiren yaratıcı stüdyo Superbien imzasını taşıyor. Paris Kuzey Garı’ndaki üç boyutlu projeksiyon, yeni tamamen elektrikli Peugeot E-5008 formunda bir görsel şölene imza attı.

Büyük ve elektrikli bir otomobil; Panoramik i-Cockpit, entegre yapay zeka sistemi ChatGPT, 660 km’lik elektrikli sürüş menzili ve 7 koltuklu iç mekan da dahil olmak üzere üst sınıf yaşam alanı gibi özellikler sunan yeni Peugeot E-5008 elektrikli aile araçlarının standartlarını yeniden tanımlıyor. Sürükleyici bir dijital kampanya: Bu deneyim sadece Paris Kuzey Garı ile kalmıyor.

Peugeot, kullanıcıları bu tanıtıma hazırlamak için sosyal medyada üç boyutlu videolar ve ilgi çekici içeriklerle dinamik ve etkileşimli dijital deneyim imkanı sunuyor. Üç projeksiyon efekti, tutarlı bir etki için dijital formatlara da uyarlandı.

Avrupa genelinde görünürlük; Kampanya, Avrupa'nın büyük başkentlerinde yer alan DOOH'larda (Dijital Açık Hava Reklam Panoları) yer almanın avantajından yararlanarak küresel görünürlük sağlıyor.

Stratejik bir ortaklık; Bu kampanya, Peugeot ile Accenture Song arasında 2023 yılında yapılan ortaklık duyurusunun ardından bir dizi etkinliğin başlangıcını oluşturuyor ve bunu yakında farklı kampanyalar izleyecek.

  Hibya Haber Ajansı