Suzuki'den sıfır faizli kredili ve takas destekli yıl sonu fırsatı

Suzuki’nin Swift Hibrit, Jimny, Vitara Hibrit ve S-Cross Hibrit modellerine özel avantajlı aralık kampanyası devam ediyor.

Suzuki'den sıfır faizli kredili ve takas destekli yıl sonu fırsatı

Türkiye'de Doğan Trend Otomotiv tarafından temsil edilen Suzuki, yeni bir otomobil sahibi olmak isteyenlere yılın son ayına özel, iddialı alım seçeneklerini devreye aldı. Suzuki, aralık ayı boyunca tüm modellerinde, kullanıcıların aynı anda faydalanabileceği avantajlı kredi ve takas desteği fırsatları sunuyor.

Sunduğu güçlü güvenlik donanımları, zengin donanım özellikleri ve düşük yakıt tüketimi ile öne çıkan hibrit B hatchback segmentinin lideri Swift Hibrit modeline 70 bin TL takas destekli bir milyon 28 bin TL ve 200 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi seçeneğiyle sahip olunabiliyor. Güçlü ve iddialı yeni yüzüyle, akıllı hibrit teknolojisine sahip motor sistemini, yakıt verimliliğini, yüksek performansı, AllGrip 4x4 çekiş sistemini ve en güncel güvenlik donanımları bir arada sunan Suzuki S-Cross Hibrit modeli, 100 TL takas destekli bir milyon 364 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 200 bin TL için 12 ay vade ve 0 faizli kredi avantajıyla yeni sahiplerine kavuşmayı bekliyor. AllGrip 4x4 veya 4x2 çekiş seçenekleriyle tercih edilebilen, standart sunulan güvenlik özellikleriyle segmentinde ön plana çıkan Suzuki  Vitara Hibrit, ay boyunca takas destekli bir milyon 294 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0.99 faizli kredi fırsatıyla SUV sevenleri bekliyor.

AllGrip teknolojisine sahip 4x4 özelliğiyle ön plana çıkan, doğada olduğu kadar şehir içinde de üstün yetenekli Jimny modeline, takas destekli bir milyon 624 bin TL’den başlayan fiyatlarla ve 200 bin TL için 12 ay vade ve yüzde 0,99 faizli kredi imkanıyla sahip olunabiliyor.

Hibya Haber Ajansı